Zīmoli

Biodroga MD Anti-Age Collagen Boost Eye Care 15ml
<p><strong>BIODROGA MD ANTI-AGE</strong> <strong>Collagen Boost Eye Care</strong> uz DMC bāzes palīdz intensīvi nostiprināt delikāto, jutīgo ādu ap acīm. Papildus īpašajiem tripeptīdiem, kas veicina kolagēna sintēzi un arī novērš kolagēna noārdīšanos, šis acu kopšanas līdzeklis satur intensīvas sastāvdaļas: <strong>African para cress</strong> <strong>ekstrakts, </strong>kas ir iegūts no visa auga, samazina grumbiņas ap acīm un tam piemīt nomierinošs efekts.<strong> </strong></p> <p>Komplekss no <strong>aļģu ekstrakta, escīna un kofeīna</strong> atbalsta ādas mikrocirkulāciju un samazina tumšo loku un uztūkuma parādīšanos zem acīm. <strong>Lakricas saknei </strong>piemīt nomierinošs efekts. <strong>Hialuronskābe </strong>piemīt intensīvas mitruma-nodrošināšanas un mitruma-saglabāšanas īpašības. <strong>Balto vīnogu kauliņu ekstrakts </strong>kopā ar  <strong>E</strong> <strong>vitamin acetātu</strong> darbojas kā antioksidants un aizsargā delikāto ādu ap acīm no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. <strong>Šī sviests </strong>un <strong>hibrīda saulespuķu eļļa</strong> lutina un nodrošina intensīvu barošanu.</p> <p><strong>Lietošana: </strong></p> <p>Pēc attīrīšanas uzklāt uz ādas ap acīm, uzmanīgi paplikšķinot. Pēc tam uzklāt serumu un citus sejas kopšanas produktus.</p> <p><strong>Klienta konsultācija: </strong></p> <ul> <li>Veicina kolagēna sintēzi novērš kolagēna noārdīšanos ādā ap acīm</li> <li>Samazina smalkās līnijas un grumbiņas ap acīm</li> <li>Samazina tumšo loku un uztūkuma parādīšanos zem acīm</li> <li>Piemīt nomierinošs efekts</li> <li>Aizsargā ādu no ārējās vides kaitīgās ietekmes</li> <li>Aizsargā ādu un stimulē mikrocirkulāciju</li> <li>Ļoti laba panesamība ādai</li> <li>Nesatur emulgatorus un minerāleļļas, parabēnus, satur dabīgās smaržvielas.</li> </ul>
44,95 €
http://hairtex.lv/2047-thickbox_default/biodroga-md-anti-age-collagen-boost-eye-care.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga MD Anti-Age Collagen Boost Eye Care 15ml

44,95 €

Kolagēna krēms acu zonas kopšanai

More details

43021

Add Subtract

BIODROGA MD ANTI-AGE Collagen Boost Eye Care uz DMC bāzes palīdz intensīvi nostiprināt delikāto, jutīgo ādu ap acīm. Papildus īpašajiem tripeptīdiem, kas veicina kolagēna sintēzi un arī novērš kolagēna noārdīšanos, šis acu kopšanas līdzeklis satur intensīvas sastāvdaļas: African para cress ekstrakts, kas ir iegūts no visa auga, samazina grumbiņas ap acīm un tam piemīt nomierinošs efekts.

Komplekss no aļģu ekstrakta, escīna un kofeīna atbalsta ādas mikrocirkulāciju un samazina tumšo loku un uztūkuma parādīšanos zem acīm. Lakricas saknei piemīt nomierinošs efekts. Hialuronskābe piemīt intensīvas mitruma-nodrošināšanas un mitruma-saglabāšanas īpašības. Balto vīnogu kauliņu ekstrakts kopā ar  E vitamin acetātu darbojas kā antioksidants un aizsargā delikāto ādu ap acīm no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Šī sviests un hibrīda saulespuķu eļļa lutina un nodrošina intensīvu barošanu.

Lietošana:

Pēc attīrīšanas uzklāt uz ādas ap acīm, uzmanīgi paplikšķinot. Pēc tam uzklāt serumu un citus sejas kopšanas produktus.

Klienta konsultācija:

  • Veicina kolagēna sintēzi novērš kolagēna noārdīšanos ādā ap acīm
  • Samazina smalkās līnijas un grumbiņas ap acīm
  • Samazina tumšo loku un uztūkuma parādīšanos zem acīm
  • Piemīt nomierinošs efekts
  • Aizsargā ādu no ārējās vides kaitīgās ietekmes
  • Aizsargā ādu un stimulē mikrocirkulāciju
  • Ļoti laba panesamība ādai
  • Nesatur emulgatorus un minerāleļļas, parabēnus, satur dabīgās smaržvielas.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

11 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais