Zīmoli

Biodroga Energize and Perfect Set
<p>24 stundu krēms normālai ādai, ļauj sasniegt tūlītēju efektu un slēpt smalkās krunciņas. Krēmam piemīt fillera efekts un satur gaismu atstarojošus pigmentus. Krēmam pievienota zaļā kafija, kura, pateicoties augstajam kofeīna saturam, plaši pazīstama ar "slaidinošo iedarbību". Tā palīdz novērst liekā šķidruma uzkrāšanos ādas audos un sniedz enerģiju nogurušām ādas šūnām. E vitamīns uzlabo ādas tonusu, krāsu un Pro-Matrix peptīdi stājas pretī hronoloģiskajai ādas novecošanai. <br />Rezultāts: svaigs ādas tonis, elastīgāka āda un tonizētas sejas kontūras.</p> <p>Lietošana: uzklāt krēmu uz iepriekš attīrītas ādas.</p> <p><br />Fluīds ādai ap acīm. Atsvaidzinošais efekts izpaužas trijos veidos: tiek nomaskēti „asaru maisiņi”, tumšie loki ap acīm un sīkās krunciņas. Īpaši iedarbīgai hialuronskābei piemīt izteikta mitruma aizturēšanas spēja, un tā izlīdzina radušās krunciņas ap acīm. Gaismu atstarojošie pigmenti optiski samazina sīkās krunciņas un tumšos lokus. <br /><br />Lietošana: uzklāt iepriekš uz attīrītas ādas ap acīm un ar pirkstu galiņiem iemasēt ādā. Aplikatora rullītis nedrīkst radīt spiediena sajūtu. Pirms lietošanas sakratīt.</p>
45,70 €
http://hairtex.lv/3989-thickbox_default/biodroga-energize-and-perfect-set.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga Energize and Perfect Set

45,70 €

Sejas krēms un acu fluīds ar fillera efektu

More details

45459

Add Subtract

24 stundu krēms normālai ādai, ļauj sasniegt tūlītēju efektu un slēpt smalkās krunciņas. Krēmam piemīt fillera efekts un satur gaismu atstarojošus pigmentus. Krēmam pievienota zaļā kafija, kura, pateicoties augstajam kofeīna saturam, plaši pazīstama ar "slaidinošo iedarbību". Tā palīdz novērst liekā šķidruma uzkrāšanos ādas audos un sniedz enerģiju nogurušām ādas šūnām. E vitamīns uzlabo ādas tonusu, krāsu un Pro-Matrix peptīdi stājas pretī hronoloģiskajai ādas novecošanai.
Rezultāts: svaigs ādas tonis, elastīgāka āda un tonizētas sejas kontūras.

Lietošana: uzklāt krēmu uz iepriekš attīrītas ādas.


Fluīds ādai ap acīm. Atsvaidzinošais efekts izpaužas trijos veidos: tiek nomaskēti „asaru maisiņi”, tumšie loki ap acīm un sīkās krunciņas. Īpaši iedarbīgai hialuronskābei piemīt izteikta mitruma aizturēšanas spēja, un tā izlīdzina radušās krunciņas ap acīm. Gaismu atstarojošie pigmenti optiski samazina sīkās krunciņas un tumšos lokus.

Lietošana: uzklāt iepriekš uz attīrītas ādas ap acīm un ar pirkstu galiņiem iemasēt ādā. Aplikatora rullītis nedrīkst radīt spiediena sajūtu. Pirms lietošanas sakratīt.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

19 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī: