Zīmoli

Biodroga Perfect Age Formula Recontouring 24h Care
<p>Atjaunojošs 24h krēms normālai, nobriedušai ādai. V- forma ir jauna formula kosmētikā. Inovatīvais BIOAKTĪVAIS ATJAUNOJOŠAIS KOMPLEKSS atbild par to, lai sejas ādas kontūras ir daudz elastīgākas, izteiktākās un nostieptākas. Pasargā no oksidatīvā stresa, atjauno, uzlabo ādas mitruma līmeni un izlīdzina krunciņas un grumbiņas. <br />Aktīvā sastāvdaļa mūka pipara ogu ekstrakts stimulē dabīgo DHEA un β-endorfīna veidošanos, jo menopauzes laikā tie krietni samazinās.<br />DHEA (jaunības hormons) ir estrogēna un androgēna pirmsposms, kas būtiski ietekmē ādu uz elasticitāti un mitrumu. β-endorfīns atbalsta šūnu spēju atjaunoties un veicina jaunu kolagēna šūnu veidošanos.</p> <p>Krēma sastāvā ir tādas sastāvdaļas - sūnu ekstrakts šūnu aktivitātei, hialuronskābe intensīvai mitrināšanai.</p> <p>Lietošana: Uzklāt uz iepriekš attīrītas sejas ādas.</p>
74,40 €
http://hairtex.lv/3972-thickbox_default/biodroga-perfect-age-formula-recontouring-24h-care-50ml.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga Perfect Age Formula Recontouring 24h Care

74,40 €

Atjaunojošs krēms nobriedušai ādai 50ml

More details

45683

Add Subtract

Atjaunojošs 24h krēms normālai, nobriedušai ādai. V- forma ir jauna formula kosmētikā. Inovatīvais BIOAKTĪVAIS ATJAUNOJOŠAIS KOMPLEKSS atbild par to, lai sejas ādas kontūras ir daudz elastīgākas, izteiktākās un nostieptākas. Pasargā no oksidatīvā stresa, atjauno, uzlabo ādas mitruma līmeni un izlīdzina krunciņas un grumbiņas.
Aktīvā sastāvdaļa mūka pipara ogu ekstrakts stimulē dabīgo DHEA un β-endorfīna veidošanos, jo menopauzes laikā tie krietni samazinās.
DHEA (jaunības hormons) ir estrogēna un androgēna pirmsposms, kas būtiski ietekmē ādu uz elasticitāti un mitrumu. β-endorfīns atbalsta šūnu spēju atjaunoties un veicina jaunu kolagēna šūnu veidošanos.

Krēma sastāvā ir tādas sastāvdaļas - sūnu ekstrakts šūnu aktivitātei, hialuronskābe intensīvai mitrināšanai.

Lietošana: Uzklāt uz iepriekš attīrītas sejas ādas.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

20 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais