Zīmoli

Biodroga Beauty Darlings Concentrate Set 7x2ml
<p>3 x Luxurious Grape Energy koncentrāts</p> <p>Cinās ar nogurušas ādas pazīmēm, tumšiem lokiem zem acīm, bālu ādas krāsu.</p> <p>Maskas aktīvās sastāvdaļas tūlītējam efektam:</p> <p>Chronodyn™ - stimulē ādas metabolismu un mikro cirkulāciju, samazina grumbiņas un krunciņas. <br />Piesātina ādu ar enerģiju. Samazina ādas noguruma pazīmes.</p> <p>Pūķa augļa ekstrakts - palēlina ādas novecošanās procesus, samazina tūsku.</p> <p> </p> <p>2 x White Truffle Anti - Age koncentrāts</p> <p>Anti – Age kompleksa sastāvdaļas:</p> <p>Tripeptīdi uz ādas darbojas kā medikaments. Uzlabojot ādas kolagēna sintēzi un vienlaicīgi palīdz novērst kolagēna šķiedru noārdīšanos. <br />Kolagēnas šķiedras ir atbildīgas par saistaudu nostiprināšanos un tādējādi arī par ādas stingrību. To pasliktināšanās noved pie ādas novecošanās. <br />Veicot papildu kolagēna šķiedru veidošanos, papildus var nostiprināt un stiprināt ādu.</p> <p>Kviešu proteīns izlīdzina sejas smalkās grumbiņas un krunciņas. Pēc pirmās lietošanas reizes sejas āda iegūst tūlītēju nostiprinošu efektu, seja āda kļūst pilnīgāka un palutināta.</p> <p>Sastāvdaļa ilgtošam efektam: Matrices stimulators ar maigu impulsu palīdzību veicina, uzlabo kolagēna sintēzi ādā. Īsta pretgrumbu sastāvdaļa – uzlabo ādas elastību un izturību. <br />Āda izskatās jaunāka un šī sastāvdaļa nodrošina efektu ar ilgtošu iedarbību.</p> <p> </p> <p>2 x De-stress Algae Sensitive koncentrāts</p> <p>Tropisko mikro aļģu ekstrakts „Tetraselmis suecica“ , bagātinātas ar zelta daļiņām. Nomierina jutīgu ādu, piemīt antibakteriāla īpašība. Tiek apgalvots, ka arī zeltam piemīt antibakteriāla, pretiekaisuma iedarbība.</p> <p><br />Maskas aktīvās sastāvdaļas, jutīgas ādas nomierināšanai:<br />D-Panthenol uztur mitrumu ādā, novērš iekaisuma procesu veidošanos, mazina apsārtumu, stimulē jaunu šūnu veidošanos.</p> <p>De-Stress-Extract<br />Veic aizsargfunkciju, mazina apsārtumu, padara ādu gludu un maigu.</p>
22,85 €
http://hairtex.lv/3977-thickbox_default/biodroga-beauty-darlings-concentrate-set-7x2ml.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga Beauty Darlings Concentrate Set 7x2ml

22,85 €

Trīs dažāda veida koncentrāti 7x2ml

More details

45715

Add Subtract

3 x Luxurious Grape Energy koncentrāts

Cinās ar nogurušas ādas pazīmēm, tumšiem lokiem zem acīm, bālu ādas krāsu.

Maskas aktīvās sastāvdaļas tūlītējam efektam:

Chronodyn™ - stimulē ādas metabolismu un mikro cirkulāciju, samazina grumbiņas un krunciņas.
Piesātina ādu ar enerģiju. Samazina ādas noguruma pazīmes.

Pūķa augļa ekstrakts - palēlina ādas novecošanās procesus, samazina tūsku.

 

2 x White Truffle Anti - Age koncentrāts

Anti – Age kompleksa sastāvdaļas:

Tripeptīdi uz ādas darbojas kā medikaments. Uzlabojot ādas kolagēna sintēzi un vienlaicīgi palīdz novērst kolagēna šķiedru noārdīšanos.
Kolagēnas šķiedras ir atbildīgas par saistaudu nostiprināšanos un tādējādi arī par ādas stingrību. To pasliktināšanās noved pie ādas novecošanās.
Veicot papildu kolagēna šķiedru veidošanos, papildus var nostiprināt un stiprināt ādu.

Kviešu proteīns izlīdzina sejas smalkās grumbiņas un krunciņas. Pēc pirmās lietošanas reizes sejas āda iegūst tūlītēju nostiprinošu efektu, seja āda kļūst pilnīgāka un palutināta.

Sastāvdaļa ilgtošam efektam: Matrices stimulators ar maigu impulsu palīdzību veicina, uzlabo kolagēna sintēzi ādā. Īsta pretgrumbu sastāvdaļa – uzlabo ādas elastību un izturību.
Āda izskatās jaunāka un šī sastāvdaļa nodrošina efektu ar ilgtošu iedarbību.

 

2 x De-stress Algae Sensitive koncentrāts

Tropisko mikro aļģu ekstrakts „Tetraselmis suecica“ , bagātinātas ar zelta daļiņām. Nomierina jutīgu ādu, piemīt antibakteriāla īpašība. Tiek apgalvots, ka arī zeltam piemīt antibakteriāla, pretiekaisuma iedarbība.


Maskas aktīvās sastāvdaļas, jutīgas ādas nomierināšanai:
D-Panthenol uztur mitrumu ādā, novērš iekaisuma procesu veidošanos, mazina apsārtumu, stimulē jaunu šūnu veidošanos.

De-Stress-Extract
Veic aizsargfunkciju, mazina apsārtumu, padara ādu gludu un maigu.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

16 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī: