Zīmoli

Biodroga Anti Age Cell Set
<p>Dienas krēms normālai ādai</p> <p>Nostiprinošs dienas krēms ar augu cilmes šūnām normālai ādai. Izcila augu komponentu formula, īris izoflavoni un AquaCacteen optimāli palīdz apturēt dabīgo adas šūnu novecošanas procesus, paildzina šūnu dzīvotspeju un stimulē viņu aktivitāti. Ilgstošs efekts, izlīdzina grumbas, uzlabo adas elastibu un struktūru. Paildzina ādas jaunību. Produkti no šīs līnijas rūpējas lai tiktu nodrošinātas ādas būtiskākās vajadzības. Vieglas tekstūras Nostiprinošs Dienas Krēmas optimāli piemērots normālai un kombinētai ādai. Krēms lieliski iesūcas un ir ideāla make-up bāze. <br />Lietošana: maigi uzklājiet uz iepriekš attīrītas ādas.</p> <p>Nakts krēms <br />Barojošs ādas nostiprinošs nakts krēms ar augu cilmes šūnām. Formula, kuru sastāvā ir augu cilmes šūnas, Iris-Isoflavone un AquaCacteens, kas palīdz novērst priekšlaicīgas novecošanās pazīmes un aizsargā ādas šūnas. Nakts laikā aktīvās vielas mīkstina un izlīdzina grumbas, optimizē ādas lipīdu un mitruma saturu. Piešķir ādai jaunāku izskatu. Noturīgs rezultāts. <br />Lietošana: viegli uzklāt uz iepriekš attīrītas ādas.</p>
86,80 €
http://hairtex.lv/4045-thickbox_default/biodroga-anti-age-cell-set.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga Anti Age Cell Set

86,80 €

Nostiprinošš dienas un nakts krēms 50ml

More details

45822

Add Subtract

Dienas krēms normālai ādai

Nostiprinošs dienas krēms ar augu cilmes šūnām normālai ādai. Izcila augu komponentu formula, īris izoflavoni un AquaCacteen optimāli palīdz apturēt dabīgo adas šūnu novecošanas procesus, paildzina šūnu dzīvotspeju un stimulē viņu aktivitāti. Ilgstošs efekts, izlīdzina grumbas, uzlabo adas elastibu un struktūru. Paildzina ādas jaunību. Produkti no šīs līnijas rūpējas lai tiktu nodrošinātas ādas būtiskākās vajadzības. Vieglas tekstūras Nostiprinošs Dienas Krēmas optimāli piemērots normālai un kombinētai ādai. Krēms lieliski iesūcas un ir ideāla make-up bāze.
Lietošana: maigi uzklājiet uz iepriekš attīrītas ādas.

Nakts krēms
Barojošs ādas nostiprinošs nakts krēms ar augu cilmes šūnām. Formula, kuru sastāvā ir augu cilmes šūnas, Iris-Isoflavone un AquaCacteens, kas palīdz novērst priekšlaicīgas novecošanās pazīmes un aizsargā ādas šūnas. Nakts laikā aktīvās vielas mīkstina un izlīdzina grumbas, optimizē ādas lipīdu un mitruma saturu. Piešķir ādai jaunāku izskatu. Noturīgs rezultāts.
Lietošana: viegli uzklāt uz iepriekš attīrītas ādas.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

19 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī: