Zīmoli

LCN Blue Ocean Set
<p>Komplektā ietilpst</p> <p>Atsvaidzinošs, atvēsinošs sprejs matiem un ķermenim 100ml<br />Īpaši piemērots vasarā. Nomierina saules skartu ādu. Sasgāvā esošā alveja mitrina un nomierina ādu. Izsmidzināt uz matiem un ķermeņa.</p> <p>Zīmulītis nagu stiprināšanai un kutikulas kopšanai <br />Piemērots trausliem un mīkstiem nagiem. Sitpirina un uzlabo nagu struktūru. Kopj un baro nagu kutikulu. Labākam rezultātam lietot vismaz 2-3 reizes nedēļā.</p> <p>Serums rokām 100ml<br />Bagāts ar vērtīgām sastāvdaļām un vitamīniem. Piemērots visiem ādas tipiem. Mitrina, baro un novērš ādas plaisāšanu. Anti age efekts, pasargā un pārklāj ādu ar aizsargkārtiņu., kas pasargā no apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi uz to. 1-2 pilienus iestrādāt ādā.</p>
45,60 €
http://hairtex.lv/4053-thickbox_default/lcn-blue-ocean-set.jpg Skatīt pilno izmēru

LCN Blue Ocean Set

45,60 €

Roku, nagu un ķermeņa kopšana

More details

91983

Add Subtract

Komplektā ietilpst

Atsvaidzinošs, atvēsinošs sprejs matiem un ķermenim 100ml
Īpaši piemērots vasarā. Nomierina saules skartu ādu. Sasgāvā esošā alveja mitrina un nomierina ādu. Izsmidzināt uz matiem un ķermeņa.

Zīmulītis nagu stiprināšanai un kutikulas kopšanai
Piemērots trausliem un mīkstiem nagiem. Sitpirina un uzlabo nagu struktūru. Kopj un baro nagu kutikulu. Labākam rezultātam lietot vismaz 2-3 reizes nedēļā.

Serums rokām 100ml
Bagāts ar vērtīgām sastāvdaļām un vitamīniem. Piemērots visiem ādas tipiem. Mitrina, baro un novērš ādas plaisāšanu. Anti age efekts, pasargā un pārklāj ādu ar aizsargkārtiņu., kas pasargā no apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi uz to. 1-2 pilienus iestrādāt ādā.

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

4 citi produkti šajā kategorijā: