Zīmoli

Biodroga MD Cleansing Radiance Boost Gel 75ml
<p>Pīlnings ir daļa no ikviena dermatoloģiska ādas kopšanas koncepta. Pīlings attīra ādas poras un atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, uzlabo spēju uzsūkties tām produktu sastāvdaļām, kas ir uzklātas pēc tam. <strong>BIODROGA MD CLEANSING Pīlings, kura pamatā ir ananasa, vīnogu kauliņu un</strong> <strong>pasiflora edulis ekstrakts</strong>, kas maigi atjauno ādas virsmu<strong>.</strong> Šie augļi satur dabīgo alfahidroksīdskābi, tāpat arī glikolskābi, citronsskābi, vīnskābi un pienskābi. Āda netiek sausināta, poras tiek atvērtas, “melnie punkti” tiek likvidēti un atmirušās ādas šūnas ir noņemtas no ādas virsmas. Pat pēc pirmās uzklāšanas, smalkās līnijas un krunciņas redzami samazinās. Āda izskatās nostiprināta un gluda.</p> <p><strong>Lietošana:</strong></p> <p>Uzklāt katru dienu vakaros* pēc sejas ādas attīrīšanas un tonizēšanas, neskarot acu zonu, atstāt uz 2-3 minūtēm. Pēc tam noskalot ar remdenu ūdeni. Izvairīties no pridukta iekļūšanas acīs! <em>*Pēc lietošanas nepakļaut ādu tiešiem saules stariem.</em></p> <p><strong>Klientu konsultācija: </strong></p> <ul> <li>Galvenokārt normālai un sausai ādai</li> <li>Attīra ādu ar īpaši maigām masāžas pērlītēm, netraumējot ādu</li> <li>Atbrīvo ādu no atmirušajām ādas šūnām</li> <li>Optimizē mitruma sastāvu ādā</li> <li>Veicina ādas mikrocirkulāciju – rožainai sejas krāsai</li> <li>Nodrošina samtainas, pabarotas ādas sajūtu, pat tās attīrīšanas laikā</li> <li>Nesatur minerāleļļas un parabēnus. Satur dabīgās smaržvielas</li> </ul> <p> </p>
23,95 €
http://hairtex.lv/2038-thickbox_default/biodroga-md-cleansing-radiance-boost-gel.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga MD Cleansing Radiance Boost Gel 75ml

23,95 €

Attīrošs gēls

More details

44008

Add Subtract

Pīlnings ir daļa no ikviena dermatoloģiska ādas kopšanas koncepta. Pīlings attīra ādas poras un atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, uzlabo spēju uzsūkties tām produktu sastāvdaļām, kas ir uzklātas pēc tam. BIODROGA MD CLEANSING Pīlings, kura pamatā ir ananasa, vīnogu kauliņu un pasiflora edulis ekstrakts, kas maigi atjauno ādas virsmu. Šie augļi satur dabīgo alfahidroksīdskābi, tāpat arī glikolskābi, citronsskābi, vīnskābi un pienskābi. Āda netiek sausināta, poras tiek atvērtas, “melnie punkti” tiek likvidēti un atmirušās ādas šūnas ir noņemtas no ādas virsmas. Pat pēc pirmās uzklāšanas, smalkās līnijas un krunciņas redzami samazinās. Āda izskatās nostiprināta un gluda.

Lietošana:

Uzklāt katru dienu vakaros* pēc sejas ādas attīrīšanas un tonizēšanas, neskarot acu zonu, atstāt uz 2-3 minūtēm. Pēc tam noskalot ar remdenu ūdeni. Izvairīties no pridukta iekļūšanas acīs! *Pēc lietošanas nepakļaut ādu tiešiem saules stariem.

Klientu konsultācija:

  • Galvenokārt normālai un sausai ādai
  • Attīra ādu ar īpaši maigām masāžas pērlītēm, netraumējot ādu
  • Atbrīvo ādu no atmirušajām ādas šūnām
  • Optimizē mitruma sastāvu ādā
  • Veicina ādas mikrocirkulāciju – rožainai sejas krāsai
  • Nodrošina samtainas, pabarotas ādas sajūtu, pat tās attīrīšanas laikā
  • Nesatur minerāleļļas un parabēnus. Satur dabīgās smaržvielas

 

  • Tips Attīrošie līdzekļi

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

6 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais