Zīmoli

Biodroga MD Cleansing Skin Refining Peeling 30ml
<p>Pīlnings ir daļa no ikviena dermatoloģiska ādas kopšanas koncepta. Pīlings attīra ādas poras un atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, uzlabo spēju uzsūkties tām produktu sastāvdaļām, kas ir uzklātas pēc tam. <strong>BIODROGA MD CLEANSING Pīlings, kura pamatā ir ananasa, vīnogu kauliņu un</strong> <strong>pasiflora edulis</strong><strong> ekstrakts</strong>, kas maigi atjauno ādas virsmu<strong>.</strong> Šie augļi satur dabīgo alfahidroksīdskābi, tāpat arī glikolskābi, citronsskābi, vīnskābi un pienskābi. Āda netiek sausināta, poras tiek atvērtas, “melnie punkti” tiek likvidēti un atmirušās ādas šūnas ir noņemtas no ādas virsmas. Pat pēc pirmās uzklāšanas, smalkās līnijas un krunciņas redzami samazinās. Āda izskatās nostiprināta un gluda.</p> <p><strong>Lietošana:</strong></p> <p>Uzklāt katru dienu vakaros* pēc sejas ādas attīrīšanas un tonizēšanas, neskarot acu zonu, atstāt uz 2-3 minūtēm. Pēc tam noskalot ar remdenu ūdeni. Izvairīties no pridukta iekļūšanas acīs! <em>*Pēc lietošanas nepakļaut ādu tiešiem saules stariem.</em></p> <p><strong>Klientu konsultācija: </strong></p> <ul> <li>Ieteicams uzklāt vakaros pēc attīrošā pieniņa un losjona</li> <li>Dziļi attīra ādu</li> <li>Intensīvi attīra bez nepatīkamas velkošas un sausinošas sajūtas</li> <li>Attīra ādu no atmirušām šūnām</li> <li>Attīra un izlīdzina sejas krāsu</li> <li>Samazina smalko līniju un grumbiņu parādīšanos, pat pēc pirmās lietošanas reizes</li> <li>Jauneklīgai, mirdzošai sejas ādai</li> <li>Ļoti augsta ādas panesamība, kas ir dermatoloģiski apliecināta</li> <li>Veicina ādas mikrocirkulāciju</li> <li>Nesatur emulgatorus, minerāleļļas, smaržvielas un parabēnus.</li> </ul>
26,50 €
http://hairtex.lv/2041-thickbox_default/biodroga-md-cleansing-skin-refining-peeling.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga MD Cleansing Skin Refining Peeling 30ml

26,50 €

Pīlings

More details

43022

Add Subtract

Pīlnings ir daļa no ikviena dermatoloģiska ādas kopšanas koncepta. Pīlings attīra ādas poras un atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, uzlabo spēju uzsūkties tām produktu sastāvdaļām, kas ir uzklātas pēc tam. BIODROGA MD CLEANSING Pīlings, kura pamatā ir ananasa, vīnogu kauliņu un pasiflora edulis ekstrakts, kas maigi atjauno ādas virsmu. Šie augļi satur dabīgo alfahidroksīdskābi, tāpat arī glikolskābi, citronsskābi, vīnskābi un pienskābi. Āda netiek sausināta, poras tiek atvērtas, “melnie punkti” tiek likvidēti un atmirušās ādas šūnas ir noņemtas no ādas virsmas. Pat pēc pirmās uzklāšanas, smalkās līnijas un krunciņas redzami samazinās. Āda izskatās nostiprināta un gluda.

Lietošana:

Uzklāt katru dienu vakaros* pēc sejas ādas attīrīšanas un tonizēšanas, neskarot acu zonu, atstāt uz 2-3 minūtēm. Pēc tam noskalot ar remdenu ūdeni. Izvairīties no pridukta iekļūšanas acīs! *Pēc lietošanas nepakļaut ādu tiešiem saules stariem.

Klientu konsultācija:

 • Ieteicams uzklāt vakaros pēc attīrošā pieniņa un losjona
 • Dziļi attīra ādu
 • Intensīvi attīra bez nepatīkamas velkošas un sausinošas sajūtas
 • Attīra ādu no atmirušām šūnām
 • Attīra un izlīdzina sejas krāsu
 • Samazina smalko līniju un grumbiņu parādīšanos, pat pēc pirmās lietošanas reizes
 • Jauneklīgai, mirdzošai sejas ādai
 • Ļoti augsta ādas panesamība, kas ir dermatoloģiski apliecināta
 • Veicina ādas mikrocirkulāciju
 • Nesatur emulgatorus, minerāleļļas, smaržvielas un parabēnus.
 • Tips Attīrošie līdzekļi

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

7 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais