Zīmoli

Kitoko Nutri Restore Masque
<table border="0"> <tbody> <tr> <td> <p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Apraksts</strong></span></p> <p>Satur Āfrikas augu ekstraktus unikālā <em>ELECTRON ACCEPTOR Technology. </em>Dziļas iedarbības barojošs kopšanas līdzeklis.Bagātināta ar hibiska, zaļās tējas, Āfrikas tulpju koka, tamarinda, papirusa un karitē ekstraktiem, A un E vitamīniem, kā arī dabīgajiem mitrinātājiem, kas ļauj atjaunot trauslus, bojātus un ķīmiski apstrādātus matus. Stiprina matus, novērš matu savelšanos, un mati kļūst mīksti, spīdīgi un viegli ieveidojami. Saudzē matu krāsu.</p> <p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Lietošana</strong></span></p> <p>Uz izmazgātiem ar dvieli nosusinātiem matiem uzklāt masku, sadalot to vienmērīgi visā matu garumā un ļaut iedarboties 3 minūtes. Izskalot.</p> <p>Tilpums: 200ml, 450ml</p> </td> <td>                                                                                  </td> <td><img src="http://www.beautycare.lv/img/cms/Produktu%20logo/kitoko.jpg" alt="" width="280" height="225" /></td> </tr> </tbody> </table> <hr /> <p><iframe style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="//www.youtube.com/embed/BTqghhNWunw?rel=0" frameborder="0" width="640" height="360"></iframe></p>
11,16 €
http://hairtex.lv/206-thickbox_default/kitoko-nutri-restore-masque.jpg Reduced price! Skatīt pilno izmēru

Kitoko Nutri Restore Masque

13,95 €

11,16 €

-20%

Atjaunojoša maska

More details

Add Subtract

Apraksts

Satur Āfrikas augu ekstraktus unikālā ELECTRON ACCEPTOR Technology. Dziļas iedarbības barojošs kopšanas līdzeklis.Bagātināta ar hibiska, zaļās tējas, Āfrikas tulpju koka, tamarinda, papirusa un karitē ekstraktiem, A un E vitamīniem, kā arī dabīgajiem mitrinātājiem, kas ļauj atjaunot trauslus, bojātus un ķīmiski apstrādātus matus. Stiprina matus, novērš matu savelšanos, un mati kļūst mīksti, spīdīgi un viegli ieveidojami. Saudzē matu krāsu.

Lietošana

Uz izmazgātiem ar dvieli nosusinātiem matiem uzklāt masku, sadalot to vienmērīgi visā matu garumā un ļaut iedarboties 3 minūtes. Izskalot.

Tilpums: 200ml, 450ml

                                                                                  

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

4 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais