Zīmoli

HAIRTEX.LV ir speciālizēts interneta veikals, kurā tiek piedāvātas dažādas profesionālās skaistumkopšanas preces tieši no ražotāja.

Mēs priecājamies par jebkuru pirkumu, taču svarīgākais, lai mūsu klienti ir apmierināti un kļūst par mūsu pastāvīgiem klientiem.

HAIRTEX SIA ir oficiālais izplatītājs pasaulē pazīstamiem zīmoliem – BIODROGA, BIODROGA MD, LCN, AFFINAGE, KITOKO, SIXTUS.

Visus zīmolus ir atzinīgi novērtējuši ne tikai profesionāļi pasaules tirgū, bet arī Latvijā.

Mūsu lielākie sadarbības partneri ir Veselības Centrs 4, Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika, A Aptieka, Skaistumkopšanas saloni “Kolonna”, “Maija”, “Andrey Silchenko”, “Strogonovs” u.c.HAIRTEX

Izcila Vācijā ražota kosmētika, kuras sastāva pamatā ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas un ārstnieciskais termālais ūdens no Baden Bādenes. Kosmētika ir dermatoloģiski testēta un risina ādas īpašās vajadzības. Augstas kvalitātes substanču, biotehnoloģisku sastāvdaļu un dabisku aromātu mijiedarbība sniedz ādai jaunu vitalitāti un harmoniju. Biodroga piedāvā individuālas sejas ādas programmas, kas fokusētas uz konkrētu ādas vajadzību apmierināšanu. Produkti atbilst visiem starptautiskajiem farmaceitiskajiem standartiem.

  Jauns, inovatīvs zīmols BIODROGA zīmola ietvaros, kas balstīts uz medicīnas bāzes. Produkti un procedūras izstrādātas atbilstoši skaistumkopšanas terapeitu un dermatologu vajadzībām, lietošanai medicīniskajos SPA, dermatoloģiskajās klīnikās, un estētiskās dermatoloģijas invazīvās terapijas jomā (plastika, lāzerplastika, injekcija, ķīmiskie pīlingi). BIODROGA MD produkti nesatur parabēnus (metila parabēnus), minerāleļļas  (šķidro parafīnu), silikonus (dimetikonus), PEG (polietilēna glikola emulgatorus), sulfātus (nātrija sulfātu), etanolamīnus (D.E.A., T.E.A., M.E.A.), sintētiskās krāsvielas un smaržvielas, dzīvnieku izcelsmes vielas. Tā ir labākā kosmētika, kas pietuvināta medicīniskiem produktiem, ar vislabāko panesamību un piemērotību ādai.

  Viens no vadošajiem profesionālās kosmētikas zīmoliem, kas piedāvā produktus nagu, roku un kāju kopšanai. Zīmola radītāja - uzņēmuma Wilde Cosmetics vēsture aizsākās 1914. gadā. 1985. gadā Wilde Cosmetics bija pirmais Eiropas ražotājs, kas ieviesa un prezentēja revolucionāro UV gēlus nagu modelēšanai. Līdz ar jaunās gēla sistēmas ieviešanu tika radīts zīmols LCN, kura nozīme ir saīsinājums no nosaukuma - Light Concept Nails.
Šodien LCN sortiments piedāvā vairāk nekā 3000 augstas kvalitātes produktus.

  Lielbritānijā radīts zīmols profesionālai matu kopšanai ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi.  Zīmols ietver līdzekļus matu krāsošanai, veidošanai un kopšanai, kas paredzēti profesionālai lietošanai skaistumkopšanas salonos. Pateicoties savai laboratorijai, kurā strādā pieredzējuši ķīmiķi un ražotnei, kompānija garantē izcilu kvalitāti un produktu daudzveidību.

  Zīmols AFFINAGE zīmola ietvaros, kurš piedāvā ekskluzīvu matu kopšanas un veidošanas līniju ar izmeklētu sastāvu. Katra KITOKO matu kopšanas produkta sastāvā ir unikāls dabīgu Āfrikas augu ekstraktu maisījums, kuram piemīt izcila atjaunojoša un ārstnieciska iedarbība, padarot matus izcilu skaistus un veselīgus. Produktu sastāva formula ir īpaši maiga un nesatur sulfātus, tāpēc proudukti ir saudzīgi matiem un matu krāsai.

  Jau vairāk kā 80 gadus - Sixtus pasaulē ir zināms ar savu neparasto ideju – piedāvāt produktus, kuri ir gatavoti tikai no tīriem un dabīgiem augu ekstraktiem un ēteriskām eļļām. Uzņēmuma Sixtus ražotie produkti, kas izgatavoti no Alpu augu ekstraktiem, ātri izpelnījās atzinību mediķu aprindās un drīz vien kļuva par alpīnistu, kalnu tūristu un Bavārijas mednieku standarta „aprīkojuma” sastāvdaļu.