Zīmoli

Kitoko Hydro Revive Cleanser
<table border="0"> <tbody> <tr> <td> <p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Apraksts</strong></span></p> <p>Āfrikas augu ekstrakti un unikālā <em>ELECTRON ACCEPTOR Technology </em>dziļi iekļūst matu struktūrā un atspirdzina sausus, nespodrus vai raupjus matus, padarot tos mīkstus, lokanus un spīdošus. Ārkārtīgi maigs, nesatur sulfātus. Satur baobaba, zaļās tējas un Āfrikas tulpju koka ekstraktus, karitē eļļu, A  un E vitamīnus, dabīgos mitrinātājus un Marokas mālus, kas ļauj attīrīt un mitrināt. Padara matus mīkstus, spīdīgus un viegli ieveidojamus. Saudzē matu krāsu. Īpašā, ekskluzīva sastāva dēļ uzglabāt istabas temperatūrā!</p> <p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Lietošana</strong></span></p> <p>Iemasēt mitros matos, saputot un izskalot. Nepieciešamības gadījumā atkārtot. Pēc šampūna lietošanas izmantot attiecīgos Kitoko terapijas produktus.</p> <p>Tilpums: 250ml, 1000ml</p> </td> <td>                                                      </td> <td><img src="http://www.beautycare.lv/img/cms/Produktu%20logo/kitoko.jpg" alt="" width="280" height="225" /></td> </tr> </tbody> </table> <hr /> <p><iframe style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="//www.youtube.com/embed/BTqghhNWunw?rel=0" frameborder="0" width="640" height="360"></iframe></p>
5,20 €
http://hairtex.lv/3168-thickbox_default/kitoko-hydro-revive-cleanser.jpg Reduced price! Skatīt pilno izmēru

Kitoko Hydro Revive Cleanser

6,50 €

5,20 €

-20%

Mitrinošs šampūns

More details

Add Subtract

Apraksts

Āfrikas augu ekstrakti un unikālā ELECTRON ACCEPTOR Technology dziļi iekļūst matu struktūrā un atspirdzina sausus, nespodrus vai raupjus matus, padarot tos mīkstus, lokanus un spīdošus. Ārkārtīgi maigs, nesatur sulfātus. Satur baobaba, zaļās tējas un Āfrikas tulpju koka ekstraktus, karitē eļļu, A  un E vitamīnus, dabīgos mitrinātājus un Marokas mālus, kas ļauj attīrīt un mitrināt. Padara matus mīkstus, spīdīgus un viegli ieveidojamus. Saudzē matu krāsu. Īpašā, ekskluzīva sastāva dēļ uzglabāt istabas temperatūrā!

Lietošana

Iemasēt mitros matos, saputot un izskalot. Nepieciešamības gadījumā atkārtot. Pēc šampūna lietošanas izmantot attiecīgos Kitoko terapijas produktus.

Tilpums: 250ml, 1000ml

                                                      

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

2 citi produkti šajā kategorijā:

Klienti, kas iegādājās šo preci (-es), nopirka arī:

Atpakaļ
Nākošais