Zīmoli

Biodroga MD Day and Night Serum Set
<p>Contouring Anti Age Serum 30ml<br />Konturējošs serums ar pretnovecošanās iedarbību. Tā aktīvās sastāvdaļas glutationa mimētiskais peptīds pasargā šūnas no tā bojāejas un oksidatīvā stresa, pentalaktīns palēlina šūnu novecošanos un uzlabo blīvumu ādā, acetiltetrapeptīds veicina elastīna sintēzi, atjauno dermu un sejas kontūru. </p> <p><br />Anti - Ox Retinol Serum 30ml</p> <p>Pretnovecošanās serums ar retinolu un C vitamīnu. Retinols (A vitamīns) ir pazīstams ar savu daudzkārtēju efektu jaunu šūnu veidošanā. Stimulē ādas spēju atjaunoties, stimulē kolagēna biosintēzi. Āda kļūst ar vien elastīgāka un tā ir nostiprināta. Vitamīns E un stabilizētais vitamīns C , ir antioksidatīva iedarbība. </p>
97,25 €
http://hairtex.lv/4047-thickbox_default/biodroga-md-day-and-night-serum-set.jpg Skatīt pilno izmēru

Biodroga MD Day and Night Serum Set

97,25 €

Dienas un nakts serumi

More details

45826

Add Subtract

Contouring Anti Age Serum 30ml
Konturējošs serums ar pretnovecošanās iedarbību. Tā aktīvās sastāvdaļas glutationa mimētiskais peptīds pasargā šūnas no tā bojāejas un oksidatīvā stresa, pentalaktīns palēlina šūnu novecošanos un uzlabo blīvumu ādā, acetiltetrapeptīds veicina elastīna sintēzi, atjauno dermu un sejas kontūru. 


Anti - Ox Retinol Serum 30ml

Pretnovecošanās serums ar retinolu un C vitamīnu. Retinols (A vitamīns) ir pazīstams ar savu daudzkārtēju efektu jaunu šūnu veidošanā. Stimulē ādas spēju atjaunoties, stimulē kolagēna biosintēzi. Āda kļūst ar vien elastīgāka un tā ir nostiprināta. Vitamīns E un stabilizētais vitamīns C , ir antioksidatīva iedarbība. 

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

4 citi produkti šajā kategorijā: