Zīmoli

BIODROGA MD Homecare Kit
<p>BIOROGA MD mājas kopšanas komplekts īpāši izstrādāts, lai nodrošinātu ādai maksimālu kopšanas efektu un apmierinātu ādas vajadzības pēc injekcijām vai skābju procedūrām. Ar savu skaidro un maigo tekstūru šie produkti piedāvā īpaši izstrādātu aktīvo sastāvdaļu kompleksu, kas nodrošina maksimālu efketu katram ādas stāvoklim.</p> <p> </p> <p><strong>Komplekts sastāv no:</strong></p> <p><strong></strong> C vitamīna koncentrāts 15%:</p> <p> Efektīgs produkts ar augsti koncentrētu stabilizētu C vitamīnu un hialuronskābi vitalizē ādas funkcijas, stprina audus, uzlabo kolagēna sintēzi un mazina sīkās grumbiņas.  </p> <p>Lietošana: uklāt uz attīrītas ādas no rīta;</p> <p>Tilpums: 15ml;</p> <p> </p> <p> ANTI – AGE serums:</p> <p>Formula ar augsti specializēto paptīdu kompleksu restruktizē epidermu, nodrošina ādas blīvumu un sejas kontūru nostiprināšanu.</p> <p>Lietošana: uzklāt uz attīrītas ādas vakarā;</p> <p>Tilpums: 15ml</p> <p> </p> <p>Hialuronskābes gēla koncentrāts:</p> <p>Peptīdu kompleksa, augstas un zemas molekulārās hialuronskābes kombinācija uzlabo ādas šūnu vitalitāti un nodrošina izcilu mitrinošu efektu.</p> <p>Lietošana: uzklājiet uz attīrītas ādas 1-2 reizes nedēļā, ļaujiet tam iedarboties līdz 10 minūtēm, pēc tam noņemiet lieko gēla koncentrātu;</p> <p>Tilpums: 15ml</p>
73,00 €
http://hairtex.lv/4081-thickbox_default/biodroga-md-homecare-kit.jpg Skatīt pilno izmēru

BIODROGA MD Homecare Kit

73,00 €

Augstas koncentrācijas produkti ar tūlītēju efektu

More details

45846

Add Subtract

BIOROGA MD mājas kopšanas komplekts īpāši izstrādāts, lai nodrošinātu ādai maksimālu kopšanas efektu un apmierinātu ādas vajadzības pēc injekcijām vai skābju procedūrām. Ar savu skaidro un maigo tekstūru šie produkti piedāvā īpaši izstrādātu aktīvo sastāvdaļu kompleksu, kas nodrošina maksimālu efketu katram ādas stāvoklim.

 

Komplekts sastāv no:

 C vitamīna koncentrāts 15%:

 Efektīgs produkts ar augsti koncentrētu stabilizētu C vitamīnu un hialuronskābi vitalizē ādas funkcijas, stprina audus, uzlabo kolagēna sintēzi un mazina sīkās grumbiņas.  

Lietošana: uklāt uz attīrītas ādas no rīta;

Tilpums: 15ml;

 

 ANTI – AGE serums:

Formula ar augsti specializēto paptīdu kompleksu restruktizē epidermu, nodrošina ādas blīvumu un sejas kontūru nostiprināšanu.

Lietošana: uzklāt uz attīrītas ādas vakarā;

Tilpums: 15ml

 

Hialuronskābes gēla koncentrāts:

Peptīdu kompleksa, augstas un zemas molekulārās hialuronskābes kombinācija uzlabo ādas šūnu vitalitāti un nodrošina izcilu mitrinošu efektu.

Lietošana: uzklājiet uz attīrītas ādas 1-2 reizes nedēļā, ļaujiet tam iedarboties līdz 10 minūtēm, pēc tam noņemiet lieko gēla koncentrātu;

Tilpums: 15ml

Apmaksas veidi

Nr.p.k. Maksājuma veids Apraksts
1. Rēķins e-pastā - bankas pārskaitījums  Klients e-pastā saņem pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina saņemšanas jāveic bankas pārskaitījums ar nepieciešamajām maksājuma norādēm.
2. Skaidrā naudā saņemšanas brīdī Klients veic pasūtījuma apmaksu skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī.

 

Piegādes maksas un veidi

Nr.p.k. Piegādes veids Apraksts Valsts / Zona Piegādes maksa Piegādes laiks
1. Piegāde uz norādīto adresi Pasūtījums tiek piegādāts uz klienta norādīto adresi Latvija 3.65 € 1-2 darba dienas
2. Omniva pakomāts Piegāde uz klienta norādīto pakomātu Latvija 3.00 € 1-2 darba dienas
3. Saņemšana birojā HAIRTEX Bezmaksas pasūtījuma saņemšana HAIRTEX birojā - Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", k3 4.ieeja (3.stāvs), Rīga Latvija 0.00 € 1 darba diena

 

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde klientam tiek piešķirta - pirkumiem virs 70 €.

9 citi produkti šajā kategorijā: